تخفیف ویژه خرید نسخه الکترونیک و چاپی کتاب تحریر نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی
1398/04/03

 

تحریر نهج البلاغه آیت الله العظمی جوادی آملی (حفظه الله) با عنوان «سلونی قبل ان تفقدونی»، شرح و تبیین فقرات خطبه‌ها، نامه‌ها و حکمت‌های نهج البلاغه است. این شرح ترتیبی نهج البلاغه از همان ابتدا مورد توجه جامعه علمی و نخبگانی و همچنین بخش های فرهیخته عمومی قرار گرفت و اکنون، انتظار جامعه حوزوی و دانشگاهی و همچنین عموم علاقه مندان به کسب معارف اهل بیت(علیهم السلام) در خصوص تدوین و انتشار این مباحث برآورده گردیده است. پیش بینی می شود این اثر گرانسنگ حدود 15 مجلد باشد.

هم اینک جلد نخست از این مجموعه فاخر، دربردارنده شرح و تحریر خطبه‌های 1 تا 17 نهج البلاغه از طریق سامانه کتاب الکترونیک ایران قابل خریداری می باشد.

تخفیف های در نظر گرفته شده برای چاپ اول:

نسخه چاپی:

15درصد تخفیف روی نسخه چاپی کتاب برای آن دسته از خریدارانی که از طریق سامانه کتاب الکترونیک ایران اقدام به خرید نمایند.

نسخه الکترونیک:

15درصد تخفیف روی نسخه الکترونیک این کتاب به اضافه تخفیف10درصدی به عنوان هدیه برای خرید بعدی از سامانه کتاب الکترونیک ایران. ( مجموعا 25 درصد تخفیف روی نسخه الکترونیک )

این تخفیف ها صرفاً از طریق سامانه کتاب الکترونیک ایران وابسته به نشر اسراء (ناشر اختصاصی آثار علامه جوادی آملی) قابل دریافت می باشد.

جهت استفاده از بن تخفیف (اگر در سامانه عضو نیستید) ابتدا در سامانه کتاب الکترونیک ایران عضو شده سپس با تکمیل فرمِ زیر یا با استفاده از این لینک، اطلاعات خود را جهت دریافت بن تخفیف تکمیل بفرمایید. بن تخفیف ظرف یک روز کاری برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد.

بعد از دریافت بن تخفیف برای خرید کتاب نهج البلاغه جلد اول اینجا را کلیک کنید.

برای خرید جلد دوم کتاب نهج البلاغه اینجا را کلیک کنید.