راهنمای استفاده ناشران
1397/05/21

راهنمای استفاده از سایت( ناشران)

 

1- چگونه می توانم در کتاب الکترونیک ایران کتاب های نشر خود را به فروش برسانم؟

 

از طریق این فرم اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 

2- آیا کاربر می تواند کتاب من را کپی کند؟

 

خیر، کتاب الکترونیک ایران فایل اصلی کتاب شما را در اختیار کاربر قرار نمی دهد بلکه کتاب شما از طریق برنامه کتاب ساز رمز نگاری خواهد شد و کاربر فایل رمز نگاری شده را از طریق برنامه کتابخوان می تواند مطالعه کند.

 

3- آیا من می توانم یک فروشگاه شخصی داشته باشم؟

 

بله، کتاب الکترونیک ایران یک پنل مدیریت در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از این پنل مدیریت، صفحه اختصاصی نشر خود را داشته باشید که علاوه بر فروش کتاب های خود قادر خواهید بود بنر های تبلیغاتی نشر خود را در این صفحه قرار دهید.

 

4- کتاب های چاپی چگونه ارسال می شوند؟

 

پس از ثبت سفارش و پرداخت مشتری، شما می توانید از قسمت چاپ فاکتور، فاکتور رسمی با سر برگ نشر خود یا کتاب الکترونیک ایران را چاپ کرده و کتاب را از طریق پست برای کاربر ارسال کنید؛ هزینه پست قبلا توسط کاربر پرداخت شده است.

 

5- چگونه با کتاب الکترونیک ایران تسویه خواهم کرد؟

 

پس از یک ماه اگر حداقل موجودی حساب شما به مبلغ یکصد هزار تومان رسیده باشد، کتاب الکترونیک ایران با شما تسویه حساب می کند و در غیر اینصورت ((نرسیدن به حدنصاب حداقل فروش)) پایان قرارداد زمان تسویه حساب می باشد.

 

6- قیمت کتاب الکترونیک به چه صورت محاسبه می شود؟

 

ناشر اختیار دارد که قیمت هر کتاب را مشخص نماید.

 

7- اطلاعات صفحه نشر و کتاب به چه صورت بروز رسانی می شود؟

 

پس از اینکه پنل مدیریت در اختیار شما قرار گرفت شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به نشر و کتاب های خود را هر زمانی که اراده کنید، تغییر دهید، کتاب الکترونیک ایران، هیچ دخل و تصرفی در محتوای صفحه نشر و کتاب ندارد.

 

8- نحوه کار با کتاب ساز و پنل مدیریت به چه صورت می باشد؟

 

یک پک آموزشی تصویری کامل در صفحه کتاب الکترونیک ایران در آپارات موجود می باشد، شما می همچنین می توانید از یک ساعت آموزش کارشناسان فنی ما به صورت حضوری و یا تلفنی به طور رایگان استفاده کنید و در سایز موارد هزینه مربوط به ایاب و ذهاب کارشناس الکترونیک ایران بر عهده ناشر  می باشد.

 

9- آیا کتاب الکترونیک ایران مدیریت صفحه نشر و کتاب ما را بر عهده می گیرد؟

 

بله، در اینصورت 5 درصد از فروش نهایی هر ناشر در صورتی که تمایل داشته باشد به این امر اختصاص داده می شود.

 

10- چطور فروش خود را در کتاب الکترونیک ایران افزایش دهم؟

 

شما می توانید از طریق ابزارهای پیشرفته سئو و مدیریت سایت که در کتاب الکترونیک ایران پیش بینی شده است استفاده نمایید؛ همچنین شما می توانید یک ساعت مشاوره رایگان در خصوص نحوه افزایش فروش کتاب های خود با مدیر توسعه کسب و کار فروش کتاب الکترونیک ایران داشته باشید.

 

11- آیا کتاب الکترونیک ایران در خصوص فروش بیشتر کتاب ها با ناشر همکاری می کند؟

 

بله، با عقد قرارداد جداگانه و ارائه صورتحساب تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ و حق الزحمه امور، این کار را انجام می دهد؛ جهت اطلاع از هزینه های مرتبط با مدیریت شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ با کتاب الکترونیک ایران تماس بگیرید.

 

12- چطور کتاب های خود را در صفحه اول کتاب الکترونیک ایران قرار دهم؟

 

 برای این کار با قسمت مدیریت محتوای کتاب الکترونیک ایران ارتباط بگیرید.

 

13- آیا ناشر می تواند بن تخفیف اختصاصی صادر کند؟

 

بله، پس از ارسال درخواست به کتاب الکترونیک ایران، کتاب الکترونیک ایران می تواند بن تخفیف اختصاصی برای کتاب های الکترونیک یا چاپی و یا بن اختصاصی خرید کتاب از محصولات یک ناشر را صادر نماید، این بدین معنی است که هر ناشر می تواند مبلغی بن تخفیف صادر کند که هر کاربر فقط کتاب یا کتاب های مورد نظر ناشر را خریداری کند.

 

14- آیا کتاب الکترونیک ایران محتوای صفحه نشر و کتاب ها را به زبان های موجود در سایت تر جمه می کند؟

 

بله، صورتحساب هزینه این موارد به صورت جداگانه ارسال می شود و یا می توانید از جدول تخفیفات زیر استفاده نمایید.