درباره کتاب الکترونیک ایران

با همت و تلاش مرکز نشر اسرا
کتاب الکترونیک ایران جهت تحقق اهداف کلان فرهنگی و اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای توسعه صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات ایران، تولید و ارائه سامانه نوینی را در حوزه چاپ و نشر مطبوعات و مکتوبات آغاز کرده است. این سامانه علاوه بر اینکه محصولی بومی تلقی می شود در بسیاری از جهات شانه به شانه نمونه های خارجی می زند و در برخی جهات از مزیت های نسبی برخوردار است.

قوانین و مقررات سایت

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر و سایت کتاب الکترونیک ایران می باشد.
1. مالکیت معنوی
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت کتاب الکترونیک ایران می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (کتاب الکترونیک ایران) اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.
2. شرایط استفاده از خدمات سایت
به محض پذیرش عضویت شما در سایت کتاب الکترونیک ایران، کلیه ضوابط و مقررات سایت را پذیرفته و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.
3. مدت زمان اعتبار قیمت برای کتاب سفارش داده شده
مدت زمان اعتبار قیمت سبد سفارش، تا زمانی است که کتاب های سفارش داده شده دارای موجودی باشند. در صورتی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده باشد، سبد کالا حالت پیش فاکتور را دارد و امکان تغییر قیمت وجود خواهد داشت.

ارتباط با کتاب الکترونیک ایران

اطلاعات تماس

قم بلوار خداکرم کوچه شماره 4
تلفن: 02536641621 
پست الکترونیک: nashresra@gmail.com 
تارنما: www.iranebook.ir
در تمامی ساعات روز پاسخگوی مسائل و مشکلات مرتبط با شما هستیم @supp_iranebook

با ما در تماس باشید
لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را از این مسیر ارسال نمایید. در صورت تمایل به دریافت پاسخ سریع، لطفا ضمن تکمیل اطلاعات ارتباطی خواسته شده ، موضوع مناسب را انتخاب نمایید. با تشکر