درباره کتاب الکترونیک ایران

دسترسی آسان به کتاب چه به صورت الکترونیک یا چاپی یکی از معیارهای جوامع پیشرفته می باشد، جمعی از جوان های ایران زمین با حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مرکز نشر اسرا اقدام به طراحی سامانه خرید و فروش کتاب الکترونیک و چاپی نمودند. از آنجایی که دغدغه ناشر حفظ حقوق مادی و معنوی نسخه الکترونیک کتاب خود و فروش آسان در نسخه چاپی یا الکترونیک می باشد، سامانه کتاب الکترونیک ایران با طراحی یک رمزنگاری پیشرفته زمینه حفظ فایل اصلی کتاب ناشر (از کپی شدن یا ویرایش آن توسط کاربر نهایی) و با طراحی یک فروشگاه پیشرفته با قابلیت پرداخت های ارزی و ریالی یا بن کتاب زمینه توسعه فروش ناشر را فراهم آورده است؛

کتاب الکترونیک ایران با طراحی یک کتابخوان پیشرفته لذت مطالعه کتاب در هر زمان و هر مکان را به کاربر ارائه می دهد. مرکز نشر اسرا با حمایت از تولید ملی و جوانان این سر زمین ضمن اشتغال زایی به گسترش صنعت نشر کتاب و فرهنگ عمومی جامعه اهتمام ورزیده است.

قوانین و مقررات سایت

1- کلیه محتوا های ارائه شده در این وب سایت متعلق به کتاب الکترونیک ایران می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی و باز نشر این اطلاعات را ندارد.

2- کاربران قبل از خرید از سایت، ملزم به مطالعه راهنمای نحوه استفاده از سامانه کتاب الکترونیک ایران می باشند، مسئولیت نا آگاهی کاربر پس از خرید به عهده کاربر می باشد.

3- کاربر پس از ثبت نام در سایت، کلیه قوانین مربوط به سایت را پذیرفته و متعهد به رعایت آن می باشد.

4-ناشرین می توانند تا قبل از انجام فرآیند پرداخت، قیمت محصولات را تغییر دهند و کاربر نسبت به تغییر قیمت در پیش فاکتور حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

5- کاربر نسبت به نقص در محتوای ارائه شده از سمت ناشر در صورت مغایرت با اطلاعات موجود در سایت حق اعتراض و بازگشت وجه را دارد.

6- در صورت نقص نرم افزاری روی سیستم هر کاربر، حق هرگونه اعتراض و یا بازگشت وجه را ندارد.

7- کاربر موظف است قبل از خرید اطلاعات خود را نسبت به محصول و سامانه تکمیل نماید و هرگونه اشتباه به عهده کاربر می باشد.

8- کتاب الکترونیک ایران یک بستر فروش محصولات چاپی و الکترونیک برای هر ناشر می باشد که مسئولیت محتوای ارائه شده در صفحه ی هر ناشر به عهده ناشر می باشد.

10- کیفیت محتوای ارائه شده در سایت به عهده ناشر می باشد و ناشر موظف است اطلاعات کاملی از هر محصول را دراختیار کاربر قرار دهد.

ارتباط با کتاب الکترونیک ایران

اطلاعات تماس

قم بلوار خداکرم کوچه شماره 4
تلفن: 02536641399 
پست الکترونیک: info@iranebook.ir  
تارنما: www.iranebook.ir
در تمامی ساعات روز پاسخگوی مسائل و مشکلات مرتبط با شما هستیم @supp_iranebook

با ما در تماس باشید
لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را از این مسیر ارسال نمایید. در صورت تمایل به دریافت پاسخ سریع، لطفا ضمن تکمیل اطلاعات ارتباطی خواسته شده ، موضوع مناسب را انتخاب نمایید. با تشکر